Duxon & Friends 2016 – Uroczysko Karpiowe

Duxon-tournament-2016_wersjapozioma_2-2

Zawody wygrał team Grzesik, Stachurski z wynikiem: 574.03kg
Największą rybę zawodów złowił team Michalski z wynikiem: 17.19kg
Najmniejszą rybę zawodów złowił team Caputa, Knapek z wynikiem: 10.00kg
MiejsceTeamStanowiskoKgBigFishSmallFish
1Grzesik, Stachurski(Karol Grzesik, Mateusz Stachurski)17574.0314.670.00
2Jaros, Patyk, Boruta(Krzysztof Jaros, Andrzej Patyk, Grzegorz Boruta)16422.3415.300.00
3Wawrzyniak, Żołyniak(Dawid Wawrzyniak, Jakub Żołyniak)25367.4213.450.00
4Osiński, Laszczyński(Wojciech Osiński, Robert Laszczyński)11309.1414.650.00
5Juźwiński, Juźwińska(Włodzimierz Juźwiński, Anna Juźwińska)20292.5614.870.00
6Babiarz, Miernik(Jacek Babiarz, Łukasz Miernik, Tomasz Miernik)24287.4414.750.00
7Idziaszek, Szymczak(Paweł Idziaszek, Remigiusz Szymczak)26251.1914.150.00
8Żyśko, Karolak(Mirosł‚aw Żyśko, Wojciech Karolak)9135.8514.600.00
9Walotek, Pinocy(Łukasz Walotek, Łukasz Pinocy)2783.2914.700.00
10Chlasta, Krawczyk(Andrzej Chlasta, Maciej Krawczyk)2173.9513.840.00
11Dębowski, Woźniak(Dariusz Dębowski, Dariusz Woźniak)3768.4910.570.00
12Nowojowski, Jabłoński(Paweł‚ Nowojowski, Maciej Jabłoński, Jarosław Nowojowski)1557.1011.250.00
13Dominiak, Straus, Szkudlarek(Łukasz Dominiak, Paweł‚ Straus, Sara Szkudlarek)1353.4512.700.00
14Michalski(Tomasz Michalski, Patryk Michalski)448.8817.190.00
15Gawlik, Chronowski(Marcin Gawlik, Tomasz Chronowski)1842.7211.220.00
16Biel, Musioł‚(Marek Biel, Dariusz Musioł)2341.359.770.00
17Wiewióra, Ryszkowski(Mariusz Wiewióra, Sebastian Ryszkowski)838.1714.000.00
18Wieloch, Bandorz(Przemysł‚aw Wieloch, Karol Bandorz)1236.4611.300.00
19Dulian, Siwiec, Krok(Artur Dulian, Alfred Siwiec, Ireneusz Krok)3528.2110.790.00
20Sobolewski, Kroszczyń„ski, Lis(Artur Sobolewski, Andrzej Kroszczyń„ski, Paweł‚ Lis)2824.289.630.00
21Kuzon, Przepiórka(Dawid Kuzon, Krzysztof Przepiórka)3322.217.820.00
22Osiński, Pał‚ka, Łaszczyca(Tomasz Osiński, Przemysł‚aw Pał‚ka, Natalia Łaszczyca)116.409.450.00
23Tomaszewski, Fluder(Marcin Tomaszewski, Dominik Fluder)711.0011.000.00
24Jurzyca, Setla(Marian Jurzyca, Krzysztof Setla)369.359.350.00
25 Mazur, Urbański(Mateusz Mazur, Jarosł‚aw Urbański)328.828.820.00
26Stępniewski, Karlin(Sławomir Stępniewski, Eugeniusz Stępniewski, Marcin Karlin)295.305.300.00
27Drabik, Łachacz(Dawid Drabik, Kamil Drabik, Wiesł‚aw Łachacz)20.000.000.00
28Mazoń, Kruk(Ireneusz Mazoń„, Mariusz Kruk)30.000.000.00
29Wieczorek, Bogdał(Piotr Wieczorek, Tomasz Wieczorek, Andrzej Bogdał)50.000.000.00
30Słoczyński, Słoczyńska(Wiesł‚aw Słoczyński, Lidia Słoczyńska)60.000.000.00
31Caputa, Knapek(Dawid Caputa, Tomasz Knapek)140.000.0010.00
32Kiecka, Pietrzyk( Adam Kiecka, Wojciech Pietrzyk)190.000.000.00
33Kosmala, Kramek(JarosĹław Kosmala, RadosĹław Kramek)220.000.000.00
34Dzwonkowski, Cyroń(Łukasz Dzwonkowski, Jarosław Cyroń)310.000.000.00
35Tomasik, Dobija(Jacek Tomasik, Marek Dobija)340.000.000.00
36Przewodowski, Miętus(Marek Przewodowski, Marcin Miętus)380.000.000.00
37Kałowski, Stramski(Marcin Kałowski, Daniel Stramski)390.000.000.00
View More