I URODZINY FIRMY “DUXON”

RH zawody 10-2015-krzywe

Rod Hutchinson Tournament Poland 2015 – I URODZINY FIRMY “DUXON”

RH-zawody-10-2015-krzywe-2

Zawody wygrał team Godula Gąłra z wynikiem: 283.0kg
Największą rybę zawodów złowił team Michalski Michalski z wynikiem: 21.5kg
Najmniejszą rybę zawodów złowił team Ciesielski Cieś›lar z wynikiem: 5.0kg
MiejsceTeamStanowiskoKgBigFishSmallFish
1Godula Gąłra(Tomasz Godula, Arkadiusz Gąłra)21283.015.80.0
2Master of fishing(Grzegorz Strzyga , Michał Karaluch, Paweł Krasowski)12241.311.30.0
3Dobija Tomasik(Dobija Marek, Tomasik Jacek )19123.711.80.0
4Michalski Michalski(Tomasz Michalski, Patryk Michalski)33113.921.50.0
5Goi Grzmil(Goi Jerzy , Grzmil Ireneusz )2086.814.20.0
6Paprota Iwon(Daniel Paprota, Artur Iwon)2486.010.30.0
7Pałka Osiński(Przemysław Pałka, Tomasz Osiński)2583.910.50.0
8Grzesik Dołowiec(Grzesik Karol, Krzysztof Dołowiec)2680.911.90.0
9Pinocy Walotek(Łukasz Pinocy, Łukasz Walotek)3274.214.00.0
10Koszuliń„ski Rybka(Robert Koszuliń„ski, Wojciech Rybka)2267.710.20.0
11Piwowar Cichoń(Paweł‚ Piwowar, Piotr Cichoń)167.412.00.0
12Kałowski Stramski(Kałowski Marcin , Stramski Daniel )1767.214.00.0
13Ciesielski Cieś›lar(Ciesielski Fabian, Cieślar Przemysł‚aw)1861.714.15.0
14Gawlik Chronowski(Marcin Gawlik, Tomasz Chronowski)643.021.40.0
15Cyroń„ Dzwonkowski(Cyroń„ Jarek, Łukasz Dzwonkowski)2742.513.40.0
16Jurzyca Włodarski(Jurzyca Marian, Włodarski Julian)2335.310.50.0
17Kost Gawłowski(Kost Łukasz , Gawłowski Wojtek)2928.712.40.0
18Prucnal Frą…tczak(Prucnal Grzegorz, Frątczak Andrzej)3625.512.80.0
19Choroszewski Bazyluk(Choroszewski Maciej, Bazyluk Artur)1322.79.10.0
20Zgąłrski Skowroń„ski(Zgąłrski Adrian, Skowroński Marek)420.012.40.0
21Zą…bek Szafran(Kuba Ząbek , Damian Szafran)1611.011.00.0
22Jurczyga Bilik(Robert Jurczyga, Wiesław Bilik)119.09.00.0
23Bielski Kloska(Bielski Marian, Kloska Rajmund )57.47.40.0
24Morawski Maciejewski(Jacek Morawski , Dariusz Maciejewski)280.00.00.0
25Wirkus Krawczyk(Damian Wirkus, Marcin Krawczyk)140.00.00.0
26Szwanda Cuber(Piotr Szwanda, Jerzy Cuber)350.00.00.0
27WiewiĂłra Ryszkowski(WiewiĂłra Mariusz, Ryszkowski Sebastian)20.00.00.0
28Wieloch Bandosz(Wieloch Przemysław, Bandosz Karol)100.00.00.0
29Dziubek Domowicz(Dziubek Michał, Domowicz Bartosz)310.00.00.0
30Walczak Holona(Andrzej Walczak, Holona Andrzej)300.00.00.0
31Bogacki Riedel(Bogacki Tomasz, Riedel Marek)70.00.00.0
32Nowosiad Hendzel (Nowosiad Marcin, Hendzel Maciej)80.00.00.0
33Liberadzki Bogdanowicz(Liberadzki Marcin, Bogdanowicz Piotr)90.00.00.0
34Kosmala Kramek(Kosmala Jarosław, Kramek Radosław)30.00.00.0
35Israfish Beavers(Vadim , Ruslan)340.00.00.0
36Buczek Kostorz(Daniel Buczek, Adam Kostorz)150.00.00.0
View More